10 шокиращи снимки на екстремни детски тренировки
Малкото момиченце усърдно тренира за олимпийските игри, въпреки нечовешката болка, която треньорът й причинява, стъпвайки на крака й.
Дечица на възраст от 4 до 7 години биват подлагани на строги упражнения за разтягане по време на тренировки.
На училище децата висят по пет минути от лост, като част от упражненията по Физическо възпитание и спорт.
Мъчения в китайско училище. На 5-6 годишните момчета ставите се огъват отвъд лимита си, за да могат ставите да се разтягат перманентно. Ако това не се направи в ранна възраст, някои от гимнастическите движения не могат да се изпълняват в напреднала възраст.
Млада гимнастичка в Русия бива принуждавана да бъде гъвкава.
Малко момиченце от детски гимнастически отбор, със завързани ръце за лоста, се приготвя за тренировката си… Не знам за вас, но аз вече гледам с други очи на олимпийските игри и гимнастиката!